O nás

Vitajte u nás!
Sme radi, že sme sa našli. My Vás a Vy naše nápady. Sme starý tím mladých ľudí, ktorí veria vo vlastné schopnosti a s nadšením sa vrhajú do plnenia želaní klientov. Tešia nás nevšedné požiadavky a radi ponúkame tomu prislúchajúce riešenia. Nebojíme sa výziev a sme hrdí, keď klientom pomôžeme dosiahnuť úspech. Nenosíme kravaty ani kostýmy – iba keby ste chceli 🙂
Sme normálni ľudia v rifliach a tričku, ktorí majú radi vtip a jeho punc zanechávajú na svojich výtvoroch.

NIKI

Že creative director, v skutočnosti vymýšľator a pri všetkej počestnosti dosť dobrý „nápadník“ 🙂 Po pracovnej dobe sa schováva za foťákom, ale vďaka neodmysliteľnej šiltovke je možné ho kdekoľvek a rýchlo nájsť.

DALIBOR

Na vizitke má production manager, ale on dokáže vytlačiť hocičo hocikam 🙂 Jeho práca je vlastne nepretržité pracovné vyučovanie, kurz šikovných rúk, matematika a geometria. No a aby bol jeho život v rovnováhe, voľný čas trávi prírodovedou a telesnou výchovou v turisticko-lezecko-lyžiarskom prevedení.

ZUZKA

Funkčná ako account manager, teda diár, kalendár, pripomienkovač, filter, prostredník medzi klientom a kolegami. Dĺžka jej vlasov je súčtom dĺžok porastu na hlavách kolegov 😉 Vo voľnom čase sa rada túla po horách a lezie (nielen na nervy:)

PATRIK

Odborne sa mu hovorí art director, laicky ho môžeme charakterizovať ako dizajnovo zdatný prototyp 🙂 V bežnom živote ho môžete stretnúť na kolieskových korčuliach – áno, je to ten, ktorý bojuje s vetrom, aj keď všetci ostatní inlajnisti majú radšej „day off“.